Sağlam Adım *1975 yılından günümüze değin, sürekli olarak kendini yenileyen gurubumuz edindiği tecrübeleri üstün teknoloji ile birleştirerek Deri ve Spor Ayakkabı Üretimini  Babil Deri San.Tic.Ltd.Şti  adı altında  modern ve yeni tesislerinde sürdürmektedir.

*Başta TÜRKİYE olmak üzere,Avrupa,Asya,Ortadoğu ve Afrika Kıtasındaki Ülkelere satış yapmaktayız. 

*Kuruluşumuz Dünyanın en ileri ayakkabı üretim teknolojisi olan İtalyan Teknolojisi ile toplam 9.000 m2 kapalı sahayı kapsayan tesisleri, günlük 2.000 çift  erkek ve bayan  günlük,klasik,komfort,bot,çizme deri ayakkabı üretim kapasitesine sahiptir. Babil Deri tecrübeli kadrosu ile model, kalite, zarafet ve sağlamlıkla Türk Ayakkabı Sanayinde önemli bir yerdedir.

* PAUL BRANCO & TİGLON; markaları ile kaliteyi hesaplı fiyata tüketiciye sunma doğrultusundaki şirket politikamız sayesinde, Kısa sürede tüketicinin tercih ettiği adetsel bazda en çok satış markası olmuştur. Müşterilerin sürekli beğenisini kazanmak, üretimin her kademesinde titizlikle uygulanan kalite kontrolü kuruluşumuzun önde gelen amacı olmaktadır.  

 

İLKELERİMİZ:

*Tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak.
* Tüketicilerimizin karşısına dünya standartlarında tasarlanıp üretilmiş modellerle çıkmak.
* Kalite ve hizmette varılabilecek son noktayı aşarak bir dünya markası olmak. Üretimde Kalite

 

STANDARTLARIMIZ:

* Kaliteli malzeme.
* İnce ve titiz işçilik.

 

Tüm bu niteliklerimiz ile ürettiğimiz kaliteli ayakkabılarımızı saglamadim.com internet sitemiz üzerinden satışa sunmanın mutluluğunu cazip fiyat imkanları sunarak sizinle paylaşıyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz